Zoekresultaat vragen om uitleg

Criteria :
1: Legislatuur 1995-1999
Ingediend door Philippe Charlier

10 resultaten

1-414 Philippe Charlier (PSC) 29/12/1997
  de reglementering en de controle inzake de toestellen die ultravioletstraling veroorzaken
  vice-eerste minister en minister van Economie en Telecommunicatie
  beantwoord op 15/1/1998 (handelingen 1-157)
1-422 Philippe Charlier (PSC) 13/1/1998
  de beperking van het aantal kinesitherapeuten en de toekomst van hun beroep
  minister van Volksgezondheid en Pensioenen
  beantwoord op 5/2/1998 (handelingen 1-163)
1-503 Philippe Charlier (PSC) 23/4/1998
  de beschuldigingen over de verantwoordelijkheid van de plaatselijke autoriteiten van Kananga (DRC) in de moord op een Belgische non
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 30/4/1998 (handelingen 1-182)
1-507 Philippe Charlier (PSC) 5/5/1998
  de zwarte handel in honden afkomstig van Slovakije
  minister van Landbouw en de Kleine en Middelgrote Ondernemingen
  beantwoord op 14/5/1998 (handelingen 1-185)
1-511 Philippe Charlier (PSC) 12/5/1998
  de evolutie van de toestand in Burundi
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 11/6/1998 (handelingen 1-196)
1-535 Philippe Charlier (PSC) 17/6/1998
  de evolutie van het Belgische beleid inzake ontwikkelingshulp in het gebied van de Grote Meren
  staatssecretaris voor Ontwikkelingssamenwerking, toegevoegd aan de eerste minister
  beantwoord op 16/7/1998 (handelingen 1-211)
1-571 Philippe Charlier (PSC) 30/10/1998
  de Belgische automobilisten die met een Luxemburgse kentekenplaat rijden
  minister van FinanciŽn
  beantwoord op 12/11/1998 (handelingen 1-218)
1-576 Philippe Charlier (PSC) 16/11/1998
  het bepalen van objectieve criteria voor de erkenning van de representatieve werknemers- en werkgeversorganisaties in de Nationale Arbeidsraad en het geval van de Nationale Confederatie van het kaderpersoneel
  minister van Tewerkstelling en Arbeid, belast met het Beleid van gelijke kansen voor mannen en vrouwen
  beantwoord op 8/12/1998 (handelingen 1-228)
1-607 Philippe Charlier (PSC) 26/1/1999
  de Belgische ingezetenen die met een Luxemburgse kentekenplaat rijden
  minister van Vervoer
  beantwoord op 4/2/1999 (handelingen 1-241)
1-615 Philippe Charlier (PSC) 4/2/1999
  de verschillende bewijzen inzake de burgerlijke aansprakelijkheidsverzekering voor motorvoertuigen
  vice-eerste minister en minister van Economie en Telecommunicatie, belast met Buitenlandse Handel
  beantwoord op 25/2/1999 (handelingen 1-246)