Zoekresultaat vragen om uitleg

Criteria :
1: Legislatuur 1995-1999
Ingediend door Jacques Santkin

3 resultaten

1-382 Jacques Santkin (PS) 5/11/1997
  de vrijstelling van de aangifte inzake personenbelasting
  vice-eerste minister en minister van FinanciŽn en Buitenlandse Handel
  beantwoord op 20/11/1997 (handelingen 1-141)
1-572 Jacques Santkin (PS) 9/11/1998
  de toepassing van de maatregelen die in BelgiŽ zijn genomen ter bestrijding van klimaatveranderingen
  staatssecretaris voor Veiligheid, toegevoegd aan de minister van Binnenlandse Zaken, staatssecretaris voor Maatschappelijke Integratie en Leefmilieu, toegevoegd aan de minister van Volksgezondheid
  beantwoord op 26/11/1998 (handelingen 1-224)
1-619 Jacques Santkin (PS) 25/2/1999
  de toepassing van het princiep van verhoudingsgewijze vermindering van de inkomsten die krachtens internationale overeenkomsten zijn vrijgesteld
  minister van FinanciŽn
  beantwoord op 4/3/1999 (handelingen 1-249)