Zoekresultaat vragen om uitleg

Criteria :
1: Legislatuur 1995-1999
Ingediend door Philippe Mahoux

10 resultaten

1-376 Philippe Mahoux (PS) 23/10/1997
  de hervorming van het ABOS en het advies van de Raad van State
  staatssecretaris voor Ontwikkelingssamenwerking, toegevoegd aan de eerste minister
  beantwoord op 20/11/1997 (handelingen 1-141)
1-388 Philippe Mahoux (PS) 12/11/1997
  de situatie in Algerije
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 19/11/1997 (handelingen 1-140)
1-400 Philippe Mahoux (PS) 4/12/1997
  de situatie waarin de Algerijnse kandidaat-politieke vluchtelingen zich in BelgiŽ bevinden en de maatregelen die in BelgiŽ en op Europees vlak genomen zijn of overwogen worden om het islamitisch terrorisme te bestrijden
  vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 11/12/1997 (handelingen 1-150)
1-417 Philippe Mahoux (PS) 8/1/1998
  de gerechtelijke dossiers van sommige Rwandese staatsburgers in BelgiŽ
  minister van Justitie
  beantwoord op 22/1/1998 (handelingen 1-158)
1-418 Philippe Mahoux (PS) 8/1/1998
  de vraag van de UNO aan BelgiŽ om aan een internationale krijgsmacht deel te nemen
  minister van Buitenlandse Zaken
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 15/1/1998 (handelingen 1-157)
1-441 Philippe Mahoux (PS) 5/2/1998
  de plannen om de arbeidsauditoraten en de arbeidsrechtbanken te reorganiseren
  minister van Justitie
  beantwoord op 5/3/1998 (handelingen 1-168)
1-451 Philippe Mahoux (PS) 12/2/1998
  het dioxinegehalte in melk
  minister van Volksgezondheid en Pensioenen
  minister van Landbouw en de Kleine en Middelgrote Ondernemingen
  beantwoord op 5/3/1998 (handelingen 1-169)
1-485 Philippe Mahoux (PS) 19/3/1998
  de stand van zaken met betrekking tot de Belgische ontwikkelingssamenwerking met Rwanda
  staatssecretaris voor Ontwikkelingssamenwerking, toegevoegd aan de eerste minister
  beantwoord op 26/3/1998 (handelingen 1-176)
1-534 Philippe Mahoux (PS) 17/6/1998
  de dossiers van Rwandese onderdanen tegen wie in BelgiŽ een onderzoek is ingesteld
  minister van Justitie
  beantwoord op 2/7/1998 (handelingen 1-203)
1-565 Philippe Mahoux (PS) 22/10/1998
  de bilaterale overeenkomsten ter bevordering en bescherming van de investeringen
  vice-eerste minister en minister van Economie en Telecommunicatie, belast met Buitenlandse Handel
  beantwoord op 12/11/1998 (handelingen 1-218)