Zoekresultaat vragen om uitleg

Criteria :
1: Legislatuur 1995-1999
Ingediend door Jan Loones

8 resultaten

1-373 Jan Loones (VU) 21/10/1997
  de federalisering van de rechtshulp en van de justitie
  minister van Justitie
  beantwoord op 6/11/1997 (handelingen 1-136)
  Gewone motie door Nadia Merchiers, JoŽlle Milquet, gestemd op 6/11/1997 : verworpen
  Met redenen omklede motie door Joris Van Hauthem, gestemd op 6/11/1997 : verworpen
  Met redenen omklede motie door Jan Loones, gestemd op 6/11/1997 : verworpen
  Gewone motie ingediend op 13/11/1997
1-425 Jan Loones (VU) 14/1/1998
  de berging van laagradioactief kernafval
  vice-eerste minister en minister van Economie en Telecommunicatie
  beantwoord op 22/1/1998 (handelingen 1-158)
  Met redenen omklede motie door Jacques D'Hooghe, Anne-Marie Lizin, Lydia Maximus, gestemd op 22/1/1998 : verworpen
  Met redenen omklede motie door Jan Loones, Martine Dardenne, Fons Vergote, gestemd op 22/1/1998 : verworpen
  Met redenen omklede motie ingediend op 29/1/1998
1-430 Jan Loones (VU) 19/1/1998
  de situatie in Algerije en de mogelijke bijdrage van BelgiŽ en Europa in de strijd tegen de terreur
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 29/1/1998 (handelingen 1-160)
1-455 Jan Loones (VU) 25/2/1998
  het gemeentelijk stemrecht voor EU-onderdanen
  Eerste Minister
  beantwoord op 5/3/1998 (handelingen 1-169)
  Met redenen omklede motie door Joris Van Hauthem, gestemd op 5/3/1998 : verworpen
  Met redenen omklede motie door Jan Loones, Bert Anciaux, Chris Vandenbroeke, gestemd op 5/3/1998 : verworpen
  Gewone motie door Hugo Vandenberghe, Roger Lallemand, Philippe Mahoux, Guy Moens, Magdeleine Willame-Boonen, gestemd op 5/3/1998 : verworpen
  Gewone motie ingediend op 12/3/1998
1-497 Jan Loones (VU) 9/4/1998
  de sluiting van postkantoren
  vice-eerste minister en minister van Economie en Telecommunicatie
  beantwoord op 30/4/1998 (handelingen 1-182)
1-582 Jan Loones (VU) 25/11/1998
  de doorstorting aan de gemeenten van de gemeentelijke aanvullende personenbelasting
  minister van FinanciŽn
  beantwoord op 3/12/1998 (handelingen 1-227)
1-618 Jan Loones (VU) 24/2/1999
  de uitlevering van PKK-leider ÷calan en de internationale monitoring bij verkiezingen in Turkije
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 4/3/1999 (handelingen 1-249)
  Gewone motie door Magdeleine Willame-Boonen, gestemd op 4/3/1999 : verworpen
  Met redenen omklede motie door Jan Loones, gestemd op 4/3/1999 : verworpen
  Gewone motie ingediend op 11/3/1999
1-627 Jan Loones (VU) 30/3/1999
  de zeereservaten en de pleziervaart
  staatssecretaris voor Veiligheid, toegevoegd aan de minister van Binnenlandse Zaken, staatssecretaris voor Maatschappelijke Integratie en Leefmilieu, toegevoegd aan de minister van Volksgezondheid
  beantwoord op 22/4/1999 (handelingen 1-263)