Zoekresultaat schriftelijke vragen

Criteria :
6: Legislatuur 2014-...
Ingediend door Latifa Gahouchi

2 resultaten

Nummer Senator Minister Datum
6-819 Latifa Gahouchi (PS) minister van Mobiliteit, belast met Belgocontrol en de Nationale Maatschappij der Belgische spoorwegen  
  Bromfietsen - Inschrijving - Eventuele technische controle - Gevolg voor de Gewesten - Cijfers - Elektrische fietsen
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 3/3/2016 ) 2/2/2016
  Antwoord 8/3/2016
6-811 Latifa Gahouchi (PS) staatssecretaris voor Asiel en Migratie, belast met Administratieve Vereenvoudiging, toegevoegd aan de minister van Veiligheid en Binnenlandse Zaken  
  Asielzoekers - Opvangplaatsen - Aantal - Verdeling over de drie Gewesten van het land
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 18/2/2016 ) 20/1/2016
  Dossier gesloten 9/12/2018