Zoekresultaat schriftelijke vragen

Criteria :
4: Legislatuur 2007-2010
Ingediend door Elke Tindemans

3 resultaten

Nummer Senator Minister Datum
4-6362 Elke Tindemans (CD&V) minister van Justitie  
  Filmkeuring - Commissie - Samenstelling - Bevoegdheden
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 29/1/2010 ) 29/12/2009
  Antwoord 6/5/2010
  Herkwalificatie van : vraag om uitleg 4-1249
4-3270 Elke Tindemans (CD&V) staatssecretaris voor Mobiliteit, toegevoegd aan de Eerste minister  
  Verkeersveiligheid van voetgangers - Veiligheidsnormen voor auto's - Gevaar van de auto-emblemen
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 30/4/2009 ) 27/3/2009
  Antwoord 23/4/2009
4-3062 Elke Tindemans (CD&V) staatssecretaris voor Mobiliteit, toegevoegd aan de Eerste minister  
  Keuringscentra - Het beschikken over een geldige autoverzekering - Controle
  Verzending vraag (Einde van de antwoordtermijn: 2/4/2009 ) 27/2/2009
  Antwoord 23/3/2009
  Herkwalificatie van : vraag om uitleg 4-725