Zoekresultaat schriftelijke vragen

Criteria :
2: Legislatuur 1999-2003
Ingediend door Georges Dallemagne

18 resultaten

Nummer Senator Minister Datum
2-2370 Georges Dallemagne (cdH) minister van Binnenlandse Zaken  
  Federale politie - Algemene organisaties van de studies.
  Verzending vraag 5/9/2002
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 2-61 22/10/2002
2-2367 Georges Dallemagne (cdH) vice-eersteminister en minister van Begroting, Maatschappelijke Integratie en Sociale Economie  
  Verenigingen die gesubsidieerd worden door de staat - Afrekening van de verschuldigde bedragen - Het ankerbegrotingsprincipe.
  Verzending vraag 5/9/2002
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 2-61 22/10/2002
  Antwoord 5/11/2002
  Publicatie antwoord : bulletin 2-62 5/11/2002
2-2142 Georges Dallemagne (cdH) vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken  
  Russiche Federatie - TsjetsjeniŽ - Schending van de mensenrechten.
  Verzending vraag 31/5/2002
  Antwoord 19/7/2002
  Publicatie antwoord : bulletin 2-57 23/7/2002
  Verwantschap met een andere vraag : vraag om uitleg 2-797
2-2109 Georges Dallemagne (cdH) minister van Binnenlandse Zaken  
  Dienst Vreemdelingenzaken - Toegankelijkheid.
  Verzending vraag 22/5/2002
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 2-56 2/7/2002
  Antwoord 3/10/2002
  Publicatie antwoord : bulletin 2-61 22/10/2002
2-1709 Georges Dallemagne (PSC) minister van Binnenlandse Zaken  
  Hoorzitting voor het college van burgemeester en schepenen - Klacht tegen een gemeentelijke belastingheffing - Koninklijk besluit van 12 april 1999.
  Verzending vraag 29/11/2001
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 2-46 8/1/2002
  Antwoord 22/2/2002
  Publicatie antwoord : bulletin 2-50 5/3/2002
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 2-1345
2-1665 Georges Dallemagne (PSC) minister van Binnenlandse Zaken  
  Niet-Europese vreemdelingen - Personen ouder dan 18 jaar die langer dan vijf jaar in BelgiŽ verblijven.
  Verzending vraag 23/11/2001
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 2-46 8/1/2002
  Antwoord 5/6/2002
  Publicatie antwoord : bulletin 2-55 18/6/2002
2-1661 Georges Dallemagne (PSC) minister van Economie en Wetenschappelijk Onderzoek, belast met het Grootstedenbeleid  
  Prijsaanduiding in euro - Pompstations.
  Verzending vraag 14/11/2001
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 2-46 8/1/2002
  Antwoord 4/2/2002
  Publicatie antwoord : bulletin 2-48 5/2/2002
2-1638 Georges Dallemagne (PSC) vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken  
  Repatriering van Belgische staatsburgers in het buitenland - Bevoegdheid van het Belgisch ministerie van Buitenlandse Zaken.
  Verzending vraag 30/10/2001
  Antwoord 30/11/2001
  Publicatie antwoord : bulletin 2-45 11/12/2001
2-1422 Georges Dallemagne (PSC) minister van Justitie  
  Opleidingen van gedetineerden - Voortzetting.
  Verzending vraag 13/7/2001
  Antwoord 10/8/2001
  Publicatie antwoord : bulletin 2-40 4/9/2001
  Verwantschap met een andere vraag : vraag om uitleg 2-524
2-1345 Georges Dallemagne (PSC) minister van FinanciŽn  
  Hoorzitting voor het college van burgemeester en schepenen - Klacht tegen een gemeentelijke belastingheffing - Koninklijk besluit van 12 april 1999.
  Verzending vraag 14/6/2001
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 2-39 31/7/2001
  Antwoord 13/11/2001
  Beslissing niet publicatie 13/11/2001
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 2-1709
2-1343 Georges Dallemagne (PSC) minister van Justitie  
  Belgische gevangenissen - Verslag van de bestuurscommissies.
  Verzending vraag 14/6/2001
  Antwoord 17/7/2001
  Publicatie antwoord : bulletin 2-38 17/7/2001
  Verwantschap met een andere vraag : vraag om uitleg 2-481
2-1097 Georges Dallemagne (PSC) minister van FinanciŽn  
  Grensarbeiders - Fiscale overeenkomst tussen BelgiŽ en Nederland.
  Verzending vraag 16/1/2001
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 2-30 20/2/2001
  Antwoord 19/3/2001
  Publicatie antwoord : bulletin 2-32 20/3/2001
2-1093 Georges Dallemagne (PSC) minister van Binnenlandse Zaken  
  Oorlog tussen Rusland en TsjetsjeniŽ - Jonge Russen die weigeren naar het front te trekken en asiel vragen in BelgiŽ.
  Verzending vraag 16/1/2001
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 2-30 20/2/2001
  Antwoord 15/1/2002
  Publicatie antwoord : bulletin 2-47 22/1/2002
2-776 Georges Dallemagne (PSC) minister van Consumentenzaken, Volksgezondheid en Leefmilieu  
  Vervoer van dieren - Uitvoering door ons land van de Europese richtlijn terzake.
  Verzending vraag 17/7/2000
  Antwoord 10/8/2000
  Publicatie antwoord : bulletin 2-22 5/9/2000
2-550 Georges Dallemagne (PSC) staatssecretaris voor Ontwikkelingssamenwerking, toegevoegd aan de minister van Buitenlandse Zaken  
  Samenwerking met Congo - Acties - Sectoren.
  Verzending vraag 22/3/2000
  Antwoord 20/4/2000
  Publicatie antwoord : bulletin 2-14 25/4/2000
2-175 Georges Dallemagne (PSC) vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken  
  Diplomatieke zending naar LibiŽ (oktober 1999) - Balance.
  Verzending vraag 30/11/1999
  Antwoord 9/12/1999
  Publicatie antwoord : bulletin 2-6 4/1/2000
2-53 Georges Dallemagne (PSC) minister van FinanciŽn  
  Timor-Oriental - Initiatives du gouvernement - Moyen de pression sur l'Indonťsie.
  Verzending vraag 9/9/1999
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 2-1 19/10/1999
  Antwoord 16/11/1999
  Publicatie antwoord : bulletin 2-3 16/11/1999
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 2-52
2-52 Georges Dallemagne (PSC) vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken  
  Oost-Timor - Initiatieven van de regering - Middelen om pressie uit te oefenen op IndonesiŽ.
  Verzending vraag 9/9/1999
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 2-1 19/10/1999
  Antwoord 2/11/1999
  Publicatie antwoord : bulletin 2-2 2/11/1999
  Ook gesteld aan : schriftelijke vraag 2-53