Zoekresultaat schriftelijke vragen

Criteria :
1: Legislatuur 1995-1999
Ingediend door Philippe Charlier

4 resultaten

Nummer Senator Minister Datum
1-1598/1 Philippe Charlier (PSC) minister van Sociale Zaken  
  Loopbaanonderbreking - Vermindering van sociale bijdragen in geval van vervanging.
  Verzending vraag naar Minister 12/2/1999
  Antwoord 23/3/1999
  Publicatie antwoord : bulletin 1-95 23/3/1999
1-1263/1 Philippe Charlier (PSC) minister van FinanciŽn  
  Verklaring afgegeven door een federaal bestuur en op te stellen in het Nederlands.
  Verzending vraag naar Minister 3/8/1998
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 1-81 8/9/1998
1-1026/1 Philippe Charlier (PSC) minister van Volksgezondheid en Pensioenen  
  Door Duitsland gestorte rente aan personen die tijdens de oorlog werden gedeporteerd.
  Verzending vraag naar Minister 24/4/1998
  Publicatie zonder antwoord : bulletin 1-74 2/6/1998
  Antwoord 6/8/1998
  Publicatie antwoord : bulletin 1-79 11/8/1998
1-539/1 Philippe Charlier (PSC) minister van Landbouw en de Kleine en Middelgrote Ondernemingen  
  Landbouw. - Verdeling van de begrotingsmiddelen voor wetenschappelijk onderzoek.
  Verzending vraag naar Minister 23/10/1997
  Antwoord 9/12/1997
  Publicatie antwoord : bulletin 1-60 9/12/1997