Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
4: Legislatuur 2007-2010
Ingediend door Christine Defraigne

18 resultaten

4-70 Christine Defraigne (MR) 9/1/2008
  de oprichting van een vrijwillige legerdienst
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 10/1/2008 (handelingen 4-12)
4-85 Christine Defraigne (MR) 17/1/2008
  het beheer van de terroristische dreiging in BelgiŽ
  minister van Binnenlandse Zaken
  vraag ingetrokken
4-102 Christine Defraigne (MR) 24/1/2008
  de overdracht van de geschillen betreffende collectieve schuldenregeling naar de arbeidsrechtbanken
  minister van Justitie
  beantwoord op 24/1/2008 (handelingen 4-14)
4-120 Christine Defraigne (MR) 31/1/2008
  de te lage bedragen die de gasleveranciers aanrekenen voor het jaar 2007
  minister van Klimaat en Energie
  beantwoord op 31/1/2008 (handelingen 4-15)
4-134 Christine Defraigne (MR) 14/2/2008
  het arrest van de rechtbank van Antwerpen betreffende de zaak KimyongŁr
  minister van Justitie
  dossier afgesloten wegens einde zittingsperiode
4-184 Christine Defraigne (MR) 6/3/2008
  de rol van de militaire inlichtingendienst in de zaak Belliraj
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 6/3/2008 (handelingen 4-19)
4-211 Christine Defraigne (MR) 9/4/2008
  de mensenrechten in Tibet en de regeringsvertegenwoordiging op de Olympische Spelen
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 10/4/2008 (handelingen 4-24)
4-256 Christine Defraigne (MR) 29/4/2008
  de betere leesbaarheid van de gas- en elektriciteitsfacturen
  minister van Klimaat en Energie
  beantwoord op 8/5/2008 (handelingen 4-28)
4-289 Christine Defraigne (MR) 14/5/2008
  de hernieuwing van de identiteitskaarten
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 15/5/2008 (handelingen 4-29)
4-420 Christine Defraigne (MR) 22/10/2008
  de mogelijke gevaren van bepaalde producten uit de "Roze Doos" die moeders in de kraamkliniek krijgen
  vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  minister van KMO's, Zelfstandigen, Landbouw en Wetenschapsbeleid
  minister van Klimaat en Energie
  beantwoord op 23/10/2008 (handelingen 4-46)
4-457 Christine Defraigne (MR) 12/11/2008
  de terugbetalingsmodaliteiten van ivf
  vice-eersteminister en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 13/11/2008 (handelingen 4-48)
4-514 Christine Defraigne (MR) 11/12/2008
  de effecten op de tewerkstelling van de wet betreffende het verbod op de verkoop van honden en katten in dierenspeciaalzaken
  vice-eersteminister en minister van Werk en Gelijke Kansen
  minister van KMO's, Zelfstandigen, Landbouw en Wetenschapsbeleid
  vraag ingetrokken
4-541 Christine Defraigne (MR) 18/12/2008
  doodgeboren kinderen of kinderen die levend geboren worden maar overlijden voordat hun geboorte is aangegeven
  vice-eersteminister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen
  dossier afgesloten
4-545 Christine Defraigne (MR) 7/1/2009
  doodgeboren kinderen of kinderen die levend geboren worden maar overlijden voordat hun geboorte is aangegeven
  minister van Justitie
  beantwoord op 8/1/2009 (handelingen 4-57)
4-604 Christine Defraigne (MR) 4/2/2009
  de financiŽle discriminaties ten aanzien van adoptieouders
  staatssecretaris voor Begroting, voor Migratie- en asielbeleid, voor Gezinsbeleid, en voor de Federale Culturele Instellingen
  beantwoord op 5/2/2009 (handelingen 4-62)
4-693 Christine Defraigne (MR) 19/3/2009
  de verklaringen van de Paus over de strijd tegen aids
  minister van Ontwikkelingssamenwerking
  beantwoord op 19/3/2009 (handelingen 4-68)
4-860 Christine Defraigne (MR) 9/7/2009
  de Directie van de bestrijding van de economische en financiŽle criminaliteit
  minister van Justitie
  minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 9/7/2009 (handelingen 4-83)
4-873 Christine Defraigne (MR) 16/7/2009
  logistieke en financiŽle hulp aan ouders wier kinderen door de andere ouder naar een ander land ontvoerd werden
  minister van Justitie
  beantwoord op 16/7/2009 (handelingen 4-86)