Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
4: Legislatuur 2007-2010
Ingediend door Georges Dallemagne

8 resultaten

4-12 Georges Dallemagne (cdH) 24/10/2007
  het verdrag houdende verbod op submunitiewapens
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 25/10/2007 (handelingen nog niet gepubliceerd)
4-33 Georges Dallemagne (cdH) 28/11/2007
  de wijze waarop de stijgende levensduurte in BelgiŽ wordt gemeten
  minister van Economie, Energie, Buitenlandse Handel en Wetenschapsbeleid
  beantwoord op 29/11/2007 (handelingen nog niet gepubliceerd)
4-52 Georges Dallemagne (cdH) 12/12/2007
  de bezoldiging van publieke mandatarissen via een vennootschap
  staatssecretaris voor Overheidsbedrijven, toegevoegd aan de minister van Begroting en Consumentenzaken
  beantwoord op 13/12/2007 (handelingen nog niet gepubliceerd)
4-61 Georges Dallemagne (cdH) 19/12/2007
  de bezoldiging van publieke mandatarissen via een vennootschap
  staatssecretaris voor Overheidsbedrijven, toegevoegd aan de minister van Begroting en Consumentenzaken
  dossier afgesloten
  Ook gesteld aan : mondelinge vraag 4-73
4-73 Georges Dallemagne (cdH) 10/1/2008
  de bezoldiging van publieke mandatarissen via een vennootschap
  minister van Ambtenarenzaken en Overheidsbedrijven
  vraag geherkwalificeerd
  Ook gesteld aan : mondelinge vraag 4-61
Geherkwalificeerd als : schriftelijke vraag 4-125
4-113 Georges Dallemagne (cdH) 24/1/2008
  de aanwezigheid van kerncapaciteit op de basis van Kleine Brogel
  Eerste minister
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 24/1/2008 (handelingen 4-14)
4-181 Georges Dallemagne (cdH) 6/3/2008
  de opvolging van de zaak Belliraj
  minister van Binnenlandse Zaken
  minister van Justitie
  beantwoord op 6/3/2008 (handelingen 4-19)
4-199 Georges Dallemagne (cdH) 13/3/2008
  de financiŽle middelen voor de indirecte ontwikkelingssamenwerking
  minister van Ontwikkelingssamenwerking
  beantwoord op 13/3/2008 (handelingen 4-20)