Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
3: Legislatuur 2003-2007
Ingediend door Fatma Pehlivan

9 resultaten

3-1 Fatma Pehlivan (SP.A-SPIRIT) 30/7/2003
  de problemen die Belgische en Turkse staatsburgers ondervinden tijdens hun doorreis door Bulgarije
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 31/7/2003 (handelingen 3-10)
3-38 Fatma Pehlivan (SP.A-SPIRIT) 4/11/2003
  het Executief van de moslims van BelgiŽ
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  vraag geherkwalificeerd
  Verwantschap met een andere vraag : vraag om uitleg 3-46
3-181 Fatma Pehlivan (SP.A-SPIRIT) 4/2/2004
  de achterstand inzake de regularisatiedossiers
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 5/2/2004 (handelingen 3-41)
3-303 Fatma Pehlivan (SP.A-SPIRIT) 6/5/2004
  de uitvoering van een resolutie over het culturele erfgoed van Famagusta
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 13/5/2004 (handelingen 3-57)
3-578 Fatma Pehlivan (SP.A-SPIRIT) 17/2/2005
  het actieplan voor meer diversiteit bij de overheid
  minister van Ambtenarenzaken, Maatschappelijke Integratie, Grootstedenbeleid en Gelijke Kansen
  beantwoord op 17/2/2005 (handelingen 3-97)
3-912 Fatma Pehlivan (SP.A-SPIRIT) 15/12/2005
  de bilaterale akkoorden inzake de officiŽle feestdagen
  minister van Buitenlandse Zaken
  minister van Werk
  beantwoord op 15/12/2005 (handelingen 3-140)
3-1173 Fatma Pehlivan (SP.A-SPIRIT) 15/6/2006
  het budget van het Instituut voor de gelijkheid van mannen en vrouwen
  minister van Ambtenarenzaken, Maatschappelijke Integratie, Grootstedenbeleid en Gelijke Kansen
  vraag geherkwalificeerd
  Verwantschap met een andere vraag : schriftelijke vraag 3-5471
3-1294 Fatma Pehlivan (SP.A-SPIRIT) 23/11/2006
  de invoering van een diversiteitslabel
  minister van Werk
  vraag geherkwalificeerd
  Geherkwalificeerd als : schriftelijke vraag 3-6314
3-1354 Fatma Pehlivan (SP.A-SPIRIT) 11/1/2007
  de situatie van nieuwe burgers van de Europese Unie
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 11/1/2007 (handelingen 3-198)