Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
3: Legislatuur 2003-2007
Ingediend door Patrik Vankrunkelsven

22 resultaten

3-42 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 5/11/2003
  het optreden van de federale politie in Bergen naar aanleiding van de actie "Get in SHAPE"
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 13/11/2003 (handelingen 3-20)
3-85 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 27/11/2003
  het besteden van middelen van de Nationale Loterij aan jeugdspelers en topsporters
  vice-eersteminister en minister van Begroting en Overheidsbedrijven
  beantwoord op 27/11/2003 (handelingen 3-22)
3-183 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 5/2/2004
  het terugstorten van een groot aandeel van de boetes aan de politiezones
  minister van Mobiliteit en Sociale Economie
  beantwoord op 5/2/2004 (handelingen 3-41)
3-191 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 11/2/2004
  het feit dat we in BelgiŽ het veiligste donorbloed ter wereld hebben en de risico's terzake
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 12/2/2004 (handelingen 3-43)
3-235 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 10/3/2004
  de hormonale substitutie tijdens de menopauze
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 11/3/2004 (handelingen 3-46)
3-306 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 6/5/2004
  de controle van de douane op de tankbeurten van voertuigen
  minister van FinanciŽn
  beantwoord op 6/5/2004 (handelingen 3-56)
3-368 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 24/6/2004
  de modaliteiten voor de toekenning van subsidies uit het Boetefonds
  minister van Mobiliteit en Sociale Economie
  beantwoord op 1/7/2004 (handelingen 3-68)
3-396 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 8/7/2004
  het verstrekkingsregister
  staatssecretaris voor Administratieve Vereenvoudiging, toegevoegd aan de Eerste minister
  beantwoord op 8/7/2004 (handelingen 3-70)
3-508 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 16/12/2004
  de taalverhoudingen in de NIRAS
  minister van Economie, Energie, Buitenlandse Handel en Wetenschapsbeleid
  vraag ingetrokken
3-521 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 12/1/2005
  de toekenning van de graad van commissaris aan de politieofficieren
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 13/1/2005 (handelingen 3-92)
3-588 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 24/2/2005
  de stopzetting van de terugbetaling van COX-2 inhibitoren
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 24/2/2005 (handelingen 3-98)
3-620 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 10/3/2005
  de reclamecampagne inzake schimmelnagels
  minister van Economie, Energie, Buitenlandse Handel en Wetenschapsbeleid
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  minister van Werk
  beantwoord op 24/3/2005 (handelingen 3-104)
3-684 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 18/5/2005
  de verwijdering van kernwapens
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 30/6/2005 (handelingen 3-121)
3-937 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 12/1/2006
  de contingentering van kinesitherapeuten
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 12/1/2006 (handelingen 3-145)
3-1014 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 16/2/2006
  het vervolgingsbeleid inzake drugs
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  vraag ingetrokken
3-1055 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 16/3/2006
  de subsidiŽring van huisartsenwachtposten
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 16/3/2006 (handelingen 3-154)
3-1133 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 11/5/2006
  de behandeling van de oproepen voor brandweerinterventie
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 18/5/2006 (handelingen 3-165)
3-1180 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 21/6/2006
  de inschaling van de brevethoudende officieren van de gemeentelijke politie
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 22/6/2006 (handelingen 3-172)
3-1346 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 10/1/2007
  de strafinrichting van Merksplas
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  beantwoord op 11/1/2007 (handelingen 3-198)
3-1372 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 24/1/2007
  de bescherming tegen onderzoeksmaatregels naar informatiebronnen van journalisten
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  beantwoord op 25/1/2007 (handelingen 3-200)
3-1427 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 1/3/2007
  de juridische moeilijkheden om generische geneesmiddelen op de markt te brengen
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 1/3/2007 (handelingen 3-205)
3-1461 Patrik Vankrunkelsven (VLD) 21/3/2007
  de technieken om ringtones te verkopen
  vice-eersteminister en minister van Begroting en Consumentenzaken
  beantwoord op 22/3/2007 (handelingen 3-210)