Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
3: Legislatuur 2003-2007
Ingediend door Joris Van Hauthem

36 resultaten

3-23 Joris Van Hauthem (VL. BLOK) 16/10/2003
  de splitsing van de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde bij de komende Europese verkiezingen
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 16/10/2003 (handelingen 3-14)
3-50 Joris Van Hauthem (VL. BLOK) 6/11/2003
  de werking van het "Forum"
  Eerste minister
  beantwoord op 6/11/2003 (handelingen 3-19)
3-57 Joris Van Hauthem (VL. BLOK) 13/11/2003
  de juiste interpretatie van artikel 63 van de bijzondere wet van 16 juli 1993 tot vervollediging van de federale staatsstructuur, betreffende de constitutieve autonomie
  vice-eersteminister en minister van Begroting en Overheidsbedrijven
  beantwoord op 13/11/2003 (handelingen 3-20)
3-72 Joris Van Hauthem (VL. BLOK) 20/11/2003
  de timing inzake de uitvoering van het spreidingsplan voor de geluidshinder rond Zaventem
  minister van Mobiliteit en Sociale Economie
  beantwoord op 20/11/2003 (handelingen 3-21)
3-187 Joris Van Hauthem (VL. BLOK) 5/2/2004
  de samenwerking tussen scholen en de politie
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 5/2/2004 (handelingen 3-41)
3-226 Joris Van Hauthem (VL. BLOK) 4/3/2004
  het gebruik der talen in de oproepingsbrieven voor de verkiezingen
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 4/3/2004 (handelingen 3-45)
3-242 Joris Van Hauthem (VL. BLOK) 11/3/2004
  het overnemen door de federale overheid van de door de Vlaamse overheid verworpen kosten bij het versturen van kiesoproepingsbrieven in faciliteitengemeenten
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 11/3/2004 (handelingen 3-46)
3-320 Joris Van Hauthem (VL. BLOK) 27/5/2004
  de schending van het territorialiteitsprincipe
  vice-eersteminister en minister van Begroting en Overheidsbedrijven
  beantwoord op 27/5/2004 (handelingen 3-60)
3-457 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 18/11/2004
  de InterministeriŽle conferentie voor institutionele hervormingen
  vice-eersteminister en minister van Begroting en Overheidsbedrijven
  beantwoord op 18/11/2004 (handelingen 3-84)
3-480 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 2/12/2004
  de uitspraken van de kroonprins en de eensgezindheid ter zake in de regering
  Eerste minister
  beantwoord op 2/12/2004 (handelingen 3-86)
3-492 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 9/12/2004
  het Forum voor de staatshervorming
  vice-eersteminister en minister van Begroting en Overheidsbedrijven
  beantwoord op 9/12/2004 (handelingen 3-87)
3-630 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 17/3/2005
  de kandidaat-opvolgers Hoog commissaris voor de vluchtelingen van de Verenigde Naties
  minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 17/3/2005 (handelingen 3-102)
3-644 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 24/3/2005
  de criminologische statistieken
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 24/3/2005 (handelingen 3-104)
3-669 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 21/4/2005
  zijn gesprek met de rapporteur van de Raad van Europa nopens de taaltoestanden in de Brusselse ziekenhuizen
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 21/4/2005 (handelingen 3-108)
3-692 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 19/5/2005
  de oprichting van een MUG-dienst in Halle
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 19/5/2005 (handelingen 3-112)
3-704 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 26/5/2005
  het forum voor de staatshervorming
  vice-eersteminister en minister van Begroting en Overheidsbedrijven
  beantwoord op 2/6/2005 (handelingen 3-115)
3-754 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 23/6/2005
  de luchthaven van Zaventem
  minister van Mobiliteit
  beantwoord op 23/6/2005 (handelingen 3-119)
3-872 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 24/11/2005
  de uitspraak van het Europese Hof van Justitie in de zaak-Mangold/Helm en de gevolgen daarvan voor de Belgische arbeidswetgeving en het generatiepact
  minister van Werk
  beantwoord op 24/11/2005 (handelingen 3-134)
3-881 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 1/12/2005
  de actuele toestand in de onderhandelingen over de verdeling van de nacht- en dagvluchten van en naar de luchthaven van Zaventem
  minister van Mobiliteit
  beantwoord op 1/12/2005 (handelingen 3-137)
3-975 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 26/1/2006
  het gebrek aan beslissingen op Europees niveau inzake de verlaagde BTW-tarieven en de gevolgen hiervan voor de horeca en de bouwsector
  Eerste minister
  vice-eersteminister en minister van FinanciŽn
  beantwoord op 26/1/2006 (handelingen 3-147)
3-984 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 2/2/2006
  de houding van de vice-gouverneur van het administratief arrondissement Brussel-Hoofdstad in het kader van het Brusselse taalrapport voor het jaar 2004 en zijn politieke uitspraken in dat verband
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 2/2/2006 (handelingen 3-149)
3-1049 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 16/3/2006
  het paramedisch interventieteam in Halle
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 16/3/2006 (handelingen 3-154)
3-1074 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 30/3/2006
  de dienstencheques
  minister van Werk
  beantwoord op 30/3/2006 (handelingen 3-157)
3-1090 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 20/4/2006
  de vernietiging door de Raad van State van de eerste omzendbrieven betreffende het zogenaamde taalhoffelijkheidsakkoord
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 20/4/2006 (handelingen 3-159)
3-1091 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 20/4/2006
  de zaak Fehriye Erdal
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 20/4/2006 (handelingen 3-159)
3-1178 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 15/6/2006
  het Verkeersveiligheidsfonds 2006
  minister van Mobiliteit
  beantwoord op 15/6/2006 (handelingen 3-171)
3-1233 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 12/10/2006
  de sanctionering van een aantal burgemeesters uit de faciliteitengemeenten naar aanleiding van de voorbije gemeenteraadsverkiezingen
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 12/10/2006 (handelingen 3-181)
3-1310 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 30/11/2006
  het gebruik der talen in de oproepingsbrieven voor de komende verkiezingen wat betreft de rand- en taalgrensgemeenten
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 30/11/2006 (handelingen 3-191)
3-1357 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 11/1/2007
  de toelagen aan de leden van de koninklijke familie
  Eerste minister
  beantwoord op 11/1/2007 (handelingen 3-198)
3-1368 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 18/1/2007
  de taalkennis van de Brusselse politiemanschappen
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 18/1/2007 (handelingen 3-199)
3-1370 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 18/1/2007
  de grondwettelijkheid van de verkiezingen
  Eerste minister
  beantwoord op 18/1/2007 (handelingen 3-199)
3-1384 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 25/1/2007
  het gebruik van alleen de officiŽle Nederlandstalige naam van gemeentes in de stations van de NMBS
  staatssecretaris voor Overheidsbedrijven, toegevoegd aan de minister van Begroting en Consumentenzaken
  beantwoord op 25/1/2007 (handelingen 3-200)
3-1402 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 8/2/2007
  de ingewikkelde toestanden bij inlevering en terugvordering van fiscale zegels naar aanleiding van de afschaffing ervan
  staatssecretaris voor Administratieve Vereenvoudiging, toegevoegd aan de Eerste minister
  beantwoord op 8/2/2007 (handelingen 3-203)
3-1472 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 22/3/2007
  de weigering van de burgemeesters van Brussel-Halle-Vilvoorde om verkiezingen te organiseren
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 22/3/2007 (handelingen 3-210)
3-1490 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 12/4/2007
  het achterlaten door Waalse ambulanciers van een gewonde Nederlandstalige vrouw
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 12/4/2007 (handelingen 3-213)
3-1492 Joris Van Hauthem (Vlaams Belang) 12/4/2007
  het uitrukken van een ziekenwagen met personeel zonder kennis van het Nederlands naar de Vlaamse gemeente Galmaarden
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 12/4/2007 (handelingen 3-213)