Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
3: Legislatuur 2003-2007
Ingediend door Nathalie de T' Serclaes

10 resultaten

3-65 Nathalie de T' Serclaes (MR) 19/11/2003
  de briefwisseling tussen Dutroux en een minderjarig meisje
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  vraag ingetrokken
3-139 Nathalie de T' Serclaes (MR) 14/1/2004
  de uitvoering van het koninklijk besluit tot oprichting van een interdepartementele coŲrdinatiecel ter bestrijding van mensenhandel en mensensmokkel
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  beantwoord op 15/1/2004 (handelingen 3-36)
3-283 Nathalie de T' Serclaes (MR) 21/4/2004
  de ontbinding van stichtingen
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  beantwoord op 22/4/2004 (handelingen 3-52)
3-386 Nathalie de T' Serclaes (MR) 7/7/2004
  het ontwerp van nationaal actieplan voor kinderen
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  beantwoord op 8/7/2004 (handelingen 3-70)
3-411 Nathalie de T' Serclaes (MR) 20/10/2004
  het federale actieplan tabaksbestrijding
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 21/10/2004 (handelingen 3-81)
3-580 Nathalie de T' Serclaes (MR) 23/2/2005
  de maatregelen tegen het tabaksverbruik
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 24/2/2005 (handelingen 3-98)
3-747 Nathalie de T' Serclaes (MR) 22/6/2005
  de toestand van de kinderen in de gesloten inrichtingen
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 23/6/2005 (handelingen 3-119)
3-808 Nathalie de T' Serclaes (MR) 19/10/2005
  de ratificatie door BelgiŽ van de kaderconventie voor tabaksbestrijding van de WHO
  minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid
  beantwoord op 27/10/2005 (handelingen 3-131)
3-836 Nathalie de T' Serclaes (MR) 9/11/2005
  de kinderrechten
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  beantwoord op 17/11/2005 (handelingen 3-133)
3-1460 Nathalie de T' Serclaes (MR) 21/3/2007
  de oprichting van de 'Nationale Commissie voor de rechten van het kind'
  vice-eersteminister en minister van Justitie
  beantwoord op 22/3/2007 (handelingen 3-210)