Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
1: Legislatuur 1995-1999
Ingediend door Michel Foret

7 resultaten

1-774 Michel Foret (PRL-FDF) 5/2/1998
  de staking in de gevangenissen in WalloniŽ
  minister van Justitie
  beantwoord op 5/2/1998 (handelingen 1-163)
1-814 Michel Foret (PRL-FDF) 12/3/1998
  de voorwaarden waaronder de balies meewerken aan de justitiehuizen
  minister van Justitie
  beantwoord op 12/3/1998 (handelingen 1-172)
1-831 Michel Foret (PRL-FDF) 26/3/1998
  het lastigvallen van een Rwandese ambassadeur op de luchthaven
  vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 26/3/1998 (handelingen 1-176)
1-921 Michel Foret (PRL-FDF) 11/6/1998
  het Vlaams decreet-Suykerbuyk
  Eerste Minister
  beantwoord op 11/6/1998 (handelingen 1-196)
1-938 Michel Foret (PRL-FDF) 24/6/1998
  het preventiebeleid ter verbetering van de verkeersveiligheid
  staatssecretaris voor Veiligheid, toegevoegd aan de minister van Binnenlandse Zaken, staatssecretaris voor Maatschappelijke Integratie en Leefmilieu, toegevoegd aan de minister van Volksgezondheid
  beantwoord op 25/6/1998 (handelingen 1-201)
1-1172 Michel Foret (PRL-FDF) 28/4/1999
  de benaming van de gemeenschaps- en gewestassemblees op de officiŽle documenten van de verkiezingen van 13 juni 1999
  vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 29/4/1999 (handelingen 1-269)
1-1174 Michel Foret (PRL-FDF) 28/4/1999
  het bas-reliŽf op de gevel van het Guillemins-station te Luik
  minister van Vervoer
  beantwoord op 29/4/1999 (handelingen 1-269)