Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
1: Legislatuur 1995-1999
Ingediend door Jacqueline Mayence-Goossens

3 resultaten

1-698 Jacqueline Mayence-Goossens (PRL-FDF) 3/12/1997
  de aanwijzing van een ABOS-ambtenaar als permanent vertegenwoordiger van BelgiŽ bij de VN
  staatssecretaris voor Ontwikkelingssamenwerking, toegevoegd aan de eerste minister
  beantwoord op 4/12/1997 (handelingen 1-145)
1-754 Jacqueline Mayence-Goossens (PRL-FDF) 22/1/1998
  de toepassing van de richtlijn betreffende de veiligheid in voetbalstadia tijdens zogenoemde "risicomatchen"
  vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 22/1/1998 (handelingen 1-158)
1-1128 Jacqueline Mayence-Goossens (PRL-FDF) 11/3/1999
  de maatregelen ter voorkoming van zelfmoord in gevangenissen
  minister van Justitie
  beantwoord op 11/3/1999 (handelingen 1-252)